Home > Airties Rt > Airties Rt 206v1tt Driver

Airties Rt 206v1tt Driver

Türk Telekom Modem Kurulum 317 views 5:25 AirTies Modemi Access Point Olarak Kullanma - Duration: 2:15. Kablonun en dışı ise koruyucu bir kılıfla kaplanır. Oturum Aç Kullanıcı Adı/E-posta Şifreniz: Şifremi Unuttum? karşımıza siyah dos penceresi geliyor. http://scifijumpgate.com/airties-rt/airties-rt-103-usb-driver.html

Tavsiye Ediyoruz Sitemizde bulunan driver dosyaları ağırlıklı rar ve zip olarak arşivlenmektedir. SmileAdsl Airties'e, Airties TTnet'e, TTnet'de SmileAdsl'ye yönlendiriyor. 2 haftadır heryeri aramaktan gına geldi. İnternetim 2 haftadır açık ama netimi kullanamıyorum. Email :Email adresiniz ziyaretilere gsterilmeyecektir. Gerekli işlemlerin tamamlanmasının ardından modeminiz belirtmiş olduğunuz adrese yine ücretsiz olarak gönderilecektir.

Bu tr konular bize turkhackteamiletisim [at] gmail.com adresine mail atarak bildirdiiniz takdirde en ksa srede konular hakknda gerekli ilemler yaplacaktr. Yazılım Geliştirme -- Notebook Platformu ---- Acer ---- Dell ---- Hp ---- Asus ---- Toshiba ---- Diğer Markalar ---- Notebook Genel Konular ---- Recovery Dvd & Cd Kurtarma Cd Download -- Kurulum içerisin anlatımları dikkatli dinleyiniz ve anlatılan bilgileri aynısını bilgisayarınıza uygulayınız.

Loading... bu kullanıcı adı modemin arayüzüne girdiğimiz kullanıcı adı. Modemi takmayı, interneti ve elektiriğe takmayı unutmayınız. Bakır kablo teknolojisinden farklı olarak, daha çok bilgi daha hızlı bir biçimde aktarılır.

güle güle modeminizi kullanmaya devam edin.. _____________________________ Shamer74 Çavuş 47 Mesaj 07 Nisan 2011 13:13:28 Mesaj Linkini Kopyala Şikayet quote:Orijinalden alıntı: nirvanha Alıntıları Göster quote:Orijinalden alıntı: Shamer74 Merhaba, Bende aynı sorunu Yani özetle Airties RT -206v1TT modem ile benim bilgisayar sanki küsmüş birbirine inat ediyolar hiç bi türlü görmüyolar birbirlerini fakat ikiside başka yerlerde başka modemlerle çalışıyor yapmaya çalışsan olmaz böyle bişi ORJİnal cd kopyadır. ADSL nedir?

Modem Kilit Kaldırma Süreci Görüşmeniz sonrasında modeminizi ilgili firmanın teknik servisine gönderilmesi gerekirse firmanın anlaşmalı kargo firmasını kullanarak ücretsiz olarak gönderim yapabilirsiniz. Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform... > Information Technology's > Donanm Airties RT-206 Kolay Kurulum CD'si ndir Trke Son Versiyon 4.2.6.0 Kullanc Ad Beni hatrla Şifreniz Profiliniz Not: Hız testi uygulamasını çalıştırmadan önce sayfanın altında bulunan kontrollerin yapıldığından emin olmanızı rica ederiz. Cep Telefonu İncelemeleri, Bilişim ve Teknoloji Haberleri CHIP Online’da!

Güvenli internet Hizmetinde çocuk ve aile profili olmak üzere iki profil mevcuttur.

Adil kullanım uygulaması, tüm abonelerin interneti kullanmaları durumunda şebeke üzerindeki yoğunluğun dengelenmesi amacıyla uygulanmaktadır. Show more Language: English Content location: United States Restricted Mode: Off History Help Loading... Fiber nedir?

Ha birde forumda bir yerde , TTNET unlock scripts paketi paylaşılmış geçenlerde gördüm , onunla belki firmwarei değiştirebilirsiniz. http://scifijumpgate.com/airties-rt/airties-rt-102-driver.html ve sağ alttan Open diyoruz. Loading... yazilimi guncel ise modemin guncel olmasi gerekiyor.

pencerede bize kullanıcı adı soruyor. Sign in 6 0 Don't like this video? eğer hata olmadıysa son olarak modemin ara yüzüne girin ve kaydedip yeniden başlatın. weblink wan config 0.8.35 1 --username adslkullanıcıadını[email protected] --password adslkullanıcışifreniz benin kedni ayarım için yaptığım : wan config 0.8.35 1 --username [email protected] --password 1234567 sizde bu şekilde kendi ayarlarınıza gore bu konutu yaçıp

oradad şifre soruyor. SubscribeSubscribedUnsubscribe435435 Loading... Sadece kullanıcı adı giriliyor @ttnet kısmı duruyor.

Sign in 1 Loading...

En Çok İndirilen Driverlar HP P1102 Laser Yazıcı Driver İndirSamsung SCX-4521F Yazıcı Driver İndirSamsung ML-2165 Mono Laser Yazıcı Driver İndirHP Deskjet 2060 Yazıcı Driver İndirSamsung SCX-4623F Yazıcı Driver İndirHP Deskjet Ink Kadir Ateş 5,853 views 14:39 Airteis Modem Resetleme IP Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılmalıdır - Duration: 4:01. İnternette Para Kazan 9,653 views 4:01 AirTies RT 212 Modem Kurulumu - Vodafone Süpernet - Kategoriler Bilgisayar Editörlerden Ekran Kartı Farklı Aygıt Kamera Mobil Modem Ses Kartı Tarayıcı Yazıcı Google Translate Markalar HP Samsung Microsoft AirTies Nvidia OKI Piranha Realtek Epson Via AOpen Xerox Brother Acer Sign in to add this video to a playlist.

Güvenli İnternet Hizmeti almak için İnternet Servis Sağlayıcınızın İnternet sitesi üzerinden işlem yapabilir ya da servis sağlayıcınıza telefon edebilirsiniz. ttnet kampanyalı modem aldıktan sonra tekrar servis sağlayıcı değiştirenler (smile, biri, kablonet, vdsl, superonline,doping vb gibi) modemlerine verilen kullanıcı adlarını giremiyorlar cünkü modemde kullanıcı adı bolümündeki @ttnet olayı değiştirilemiyor. Rating is available when the video has been rented. check over here Güvenli İnternet Hizmetine ilişkin düzenleme yapılırken, İnternet kullanıcılarının Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna ilettikleri talepler ve şikâyetler dikkate alınmıştır. İlgili İşletmecilerle yapılan teknik çalışmalar sonucunda 24 Ağustos 2011 tarihinde “İnternet’in Güvenli

Aynı yolla, istediğiniz zaman, ücretsiz olarak profilinizi değiştirebilir ya da hizmet almayı bırakabilirsiniz. AirtiesWireless 9,555 views 3:00 Turknet Airties Modem Kurulumu - Duration: 3:18. Artık internete bağlabilirsiniz. İşletim Sistemi : Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 Boyut : 20.7 Mb. Üretici : Airties Kariyer| Site Haritası| Kullanım Koşulları| İletişim| Bilgi Toplumu Hizmetleri AirTies © 2013 , tüm hakları saklıdır.

Kablosuz ağ üzerinden yapılan testler kablosuz bağlantı sinyal gücüne ve çevresel şartlara bağlı olarak hatalı sonuçlar vermektedir. En ucuz AirTies RT-206 modem fiyatlarn ve en kaliteli modem incelemelerini resim ve video anlatmlaryla destekleyerek kullanclarmzla paylayoruz. nemli : ndirdiiniz AirTies RT-206 driver yazlm, Driver Downloader araclyla AirTies firmasnn resmi Loading... Airkenp 3,265 views 1:32 Loading more suggestions...

Technopat 181,436 views 2:15 Airties Modem Yazılım Firmware Güncelleme - Duration: 8:52. O yazılımı yükleyince rt 204 ün progrmaını yükledi. Hizmetin önemi kullanıldıkça daha da çok anlaşılacaktır. iste bu noktada kimseye muhtaç olmadan bu işlemin nasıl yapıldığını anlatacağım.

Working... indirdiğiniz dosya da herşey mevcuttur. Uploaded on Feb 29, 2012 Category Science & Technology License Standard YouTube License Loading... Sorularnza en ksa srede cevap verilecektir.

About Press Copyright Creators Advertise Developers +YouTube Terms Privacy Policy & Safety Send feedback Test new features Loading... Bu TTnet i oldum olası sevemiyorum!! _____________________________ http://www.bayraktarlarnokiacare.com nirvanha Binbaşı 1204 Mesaj 03 Nisan 2011 15:15:59 Mesaj Linkini Kopyala Şikayet quote:Orijinalden alıntı: Shamer74 Merhaba, Bende aynı sorunu yaşıyorum. Up next Airties RT-206, RT-205, RT-104, RT-103 Modem Kullanıcı Adı Ve Şifre Kurulumu - Duration: 5:25. Modemi alırlar kurmayı bilmezler üstüne bir de teknik servis diye geçinen işi bilmeyen tipleri evlerine çağırırlar bir modem kurmayı beceremezler ama modemi iade alırım eve gelirim takarım bakarım ki benim kullanıcı

Cancel Unsubscribe Working... Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. seyrekte olsa 192.168.2.1 olanıda var.) sonra protocol oalrak ta telnet i seçiyoruz.